Wyślij wiadomość
Dom

Chengdu Cogon Bio-tech Co., Ltd Wycieczka po fabryce

Dobry partner od ponad 10 lat!

—— Czerwona gwiazda

Cieszę się, że znam twoją firmę. Mam nadzieję, że będziemy mieć więcej szans na współpracę w przyszłości.

—— TESTA

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna

  Nasza fabryka znajduje się w hrabstwie Jin Tang, Chengdu, Chiny.Nasz zespół badawczy, produkcyjny i marketingowy tworzą profesjonalni pracownicy, którzy uwielbiają wydobywać i oddzielać naturalne składniki i mają bogate doświadczenie w wydobywaniu i oddzielaniu naturalnych składników.Nasze produkty są testowane w centrum analityczno-testowym Chengdu za pomocą LC-MS, GC-MS, 1H-NMR, 13C-NMR, HPLC, IR.

   

  Obecnie koncentrujemy się na produkcji wysokiej jakości Astragalozydu IV, Cykloastragenolu, 4'-hydroksy-3'metoksyIzoflawonu-7-sug, które są również ekstrahowane z Astragalus membranaceus (Fisch.) Bge.Które mogą być szeroko stosowane w branży medycznej.

   

  Przez lata Cogon Bio-tech prowadził Astragalozyd IV i Cycloastragenol pod względem jakości, ceny i innowacji.Zbudowaliśmy trwałe i korzystne relacje z naszymi klientami.Cogon to nowoczesny, wydajny, kompleksowy producent wysokiej jakości naturalnych składników i ekstraktów ziołowych.

  Dążymy do tego, aby stać się preferowanym producentem naturalnych składników aktywnych i ekstraktów ziołowych dla naszych klientów, dostarczając zamówienia na czas zgodnie ze specyfikacjami.

   Chengdu Cogon Bio-tech Co., Ltd linia produkcyjna fabryki 0Chengdu Cogon Bio-tech Co., Ltd linia produkcyjna fabryki 1Chengdu Cogon Bio-tech Co., Ltd linia produkcyjna fabryki 2                                     Chengdu Cogon Bio-tech Co., Ltd linia produkcyjna fabryki 3

 • OEM / ODM
  Obecnie koncentrujemy się na wytwarzaniu jakości Astragalozydu IV, cykloastragenolu, 4'-hydroksy-3'metoksyIsoflawonu-7-sug, które są również ekstrahowane z Astragalus membranaceus (Fisch.) Bge. Które mogą być szeroko stosowane w przemyśle medycznym.

 • R & D
  Zależy nam, aby stać się preferowanym producentem naturalnych składników aktywnych i ekstraktów ziołowych dla naszych klientów, dostarczając zamówienia na czas, zgodnie ze specyfikacją.

Szczegóły kontaktu
Chengdu Cogon Bio-tech Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Mrs. Ai

Tel: 86-18780119399

Faks: 86-28-85171192

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)